Call to us
+420 608 081 730

Corporate events

Welcome to webside of our boats and rafts renting company. We operate on Vltava river and austrian rivers.

We provide complete service for your company. We offer transport, we can lend all necessary equipment, arrange accommodation according to your wishes, including food, sports and social activities. We cooperate with all campsites and accommodation facilities in the area. Reservations are accepted during all the year. The river is passable from April to the end of October. Below you will find itinerary and pricelist of prepared one-day and multi-day trips. In case your requirements differ from the prepared proposals, we will be happy to answer any questions and tailor the program to your needs. Contact us with your idea and we will send you a proposal including price calculation.

Dvoudenní firemní akce (Teambuilding) Český Krumlov – Boršov n. Vltavou 1x noc v kemp – Zlatá Koruna - chatka pro 4 osoby. Jednodenní výlet na raftech – 6-8 hodin plavby – včetně dopravy na start plavby a po doplutí doprava lodí i osob do kempu Zlatá Koruna – raft + potřebné vybavení (pádla, vesty, barely, lodní pytle) Večerní grilování - přivezeme Vám gril + dřevo do kempu – grilujete si sami Na osobu je počítáno : 2ks naložené krkovice + 1ks sýrové klobásy + pečivo Maso a klobásy odebíráme od místního soukromého řezníka Cena na osobu je 890,-Kč (cena je platná od 15 osob, při menší počtu je cena vyšší) Program: První den - Ubytování - 10:00 odjezd na rafting do Č. Krumlova - 18:00 vyzvednutí v Boršově n. Vltavou - 20:00 večerní grilování + posezeni s obsluhou Druhý den - Check out – - Odjezd – doporučujeme navštívit Český Krumlov Dvoudenní firemní akce (Teambuilding) Český Krumlov – Boršov n. Vltavou 1x noc včetně snídaně v novém rodinném penzionu KOLO, který je vzdálený 5km od Českého Krumlova – společenská místnost s barem pro 40 osob. Jednodenní výlet na raftech – 6-8 hodin plavby – včetně dopravy na start plavby a po doplutí doprava lodí i osob do penzionu KOLO Večerní grilování – v penzionu s obsluhou Na osobu je počítáno : 2ks naložené krkovice + 1ks sýrové klobásy + pečivo Maso a klobásy odebíráme od místního soukromého řezníka Cena na osobu je 1190,-Kč (cena je platná od 15 osob, při menší počtu je cena vyšší)

Český Krumlov – Boršov n. Vltavou 2x noc včetně snídaně v rodinném penzionu Bartochov, který je vzdálený 8km od Českého Krumlova – je zde hospoda s barem pro 70 osob. Jednodenní výlet na raftech – 6-8 hodin plavby – včetně dopravy na start plavby a po doplutí doprava lodí i osob do penzionu Bartochov Večerní grilování – v penzionu s obsluhou Na osobu je počítáno : 2ks naložené krkovice + 1ks sýrové klobásy + pečivo Maso a klobásy odebíráme od místního soukromého řezníka Výšlap na horu Kleť – nejvyšší hora v Jižních čech – na vrcholku je hospoda a rozhledna - za dobrého počasí jsou vidět Alpy – v ceně doprava 3D lukostřelba – základní výcvik střelby z luku a potom Vás čeká 3hodinová trasa se střelbou z luku na zvěř (makety divoké zvěře) Cena na osobu je 2150,-Kč (cena je platná od 15 osob, při menší počtu je cena vyšší) Program: První den - Ubytování - 10:00 odjezd na rafting do Č. Krumlova - 18:00 vyzvednutí v Boršově n. Vltavou - 20:00 večerní grilování + posezeni s obsluhou Druhý den - 10:00 odjezd na horu Kleť (doprava + výstup + sestup = 4h) - 14:00 příjezd na penzion - 15:00 3D lukostřelba - Třetí den - Check out - Doporučujeme navštívit Český Krumlov před odjezdem

Can we help you?

Call to us
+420 608 081 730